EDUCA 2022 - Reportážní fotografie

EDUCA – 2022

(1 Hlasovat)

Ve čtvrtek 13.10.2022 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili tradičního veletrhu škol EDUCA. Tento veletrh se konal po „covidové“ době opět v plném rozsahu. Na ploše a i v ochozech liberecké Home credit arény se prezentovalo více než 60 středních škol a odborných učilišť nejen z Libereckého kraje. Žáci měli možnost se informovat o studiu, přijímacím řízení a dalších aktivitách na těchto školách.

Ještě před návštěvou veletrhu jsme navštívili Právní akademii v Liberci. Touto střední školou nás provedla paní ředitelka Ing. Kateřina Honzejková, která si po prohlídce s dětmi ještě povídala o přijímacím řízení a úspěšnosti žáků akademie při přijímacím řízení na vysoké školy.

Tato akce proběhla díky přispění Libereckého kraje.

Doufáme, že návštěva veletrhu pomohla dětem i jejich rodičům v rozhodování o jejich budoucím studiu.