základní škola Harrachov - logo

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Základní škola Dr. h.c. Jana Masaryka, Harrachov, příspěvková organizace | 481 528 134

Online konzultace

Vzhledem k mimořádné situaci a uzavření škol jsme pro vás připravili možnost konzultace žáka a učitele online pomocí chatu a videochatu.

Jelikož Chat je určen pouze pro školní účely je nastaven pouze pro registrované uživatele.

Prvotní registraci provedete kliknutím na odkaz vytvořit účet ve formuláři vlevo. Vyplníte své registrační údaje.

Jméno - Vaše jméno a příjmení ( bude se zobrazovat jako uživatel chatu). VZHLEDEM K PŘEHLEDNOSTI UŽIVATELŮ CHATU VYPLŇUJTE TOTO POLE  POCTIVĚ VE FORMÁTU Jméno Příjmení. NESMYSLNÁ A NEZNÁMÁ JMÉNA BUDOU MAZÁNY ADMINISTRÁTOREM.

Uživatelské jméno (Váš login kterým se budete přihlašovat ) ZDE MŮŽETE SI MŮŽETE ZVOLIT JAKÉKOLIV JMÉNO NEBO PŘEZDÍVKU.

E-mai a heslo. Po vyplnění formuláře je nutné zaškrtnout pole nejsem robot a kliknout na odkaz Registrovat se.  Poté Vám na váš email stránky odešlou potvrzení registrace a odkaz pro aktivaci Vás jako uživatele. Kliknutím na tento odkaz už se budete moci normálně přihlásit svým loginem a heslem.

V případě nějakých problémů při registraci kontaktujte e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.a my registraci provedeme za vás.

VZHLEDEM K TOMU ŽE  UŽ PŘI TESTOVÁNÍ SYSTÉMU PROBĚHLY CIZÍ REGISTRACE DO STRÁNEK BUDE MOŽNOST REGISTRACE Z DŮVODU OCHRANY MOŽNÁ DO 23.3 2020. PO UPLYNUTÍ TÉTO DOBY BUDE REGISTRACE MOŽNÁ POUZE NA  POŽÁDÁNÍ ADMINISTRÁTOREM.

 

Jakmile se přihlásíte na stránky objeví se v pravém dolním rohu ikona Chatu. Kliknutím a bulinu se vám otevře okno aplikace. Ovládání chatu je poměrně jednoduché a intuitivní.  Stáhněte si jednoduchý navod v pdf ZDE>>

Pro podporu video chatu je nutné použít prohlížeč Chrome nebo Mozzilla Firefox. Prohlížeče Internet Explorer a Edge bohužel tuto technologii nepodporují.  Chat je možné provozovat i na mobilních zařízeních jako jsou telefony a tablety. 

DŮRAZNĚ UPOZORŇUJEME ŽE TENTO CHAT SLOUŽÍ POUZE K VÝUCE A HLAVNĚ KE KOMUNIKACI MEZI ŽÁKEM A  UČITELEM. PŘÍPADNĚ MEZI ŽÁKY POMÁHAJÍCÍ SI S VÝUKOU NAVZÁJEM. JAKÝKOLIV UŽIVATEL PORUŠUJÍCÍ PODMÍNKY TOHOTO CHATU BUDE BLOKOVÁN ADMINISTRATOREM!!!!!!

VEŠKERÁ KOMUNIKACE MEZI UŽIVATELI JE LOGOVÁNA A KONTROLOVÁNA ADMINISTRÁTOREM.

 

Kontakt

skola@harrachov.cz

Tento web využívá k poskytování služeb cookies. Používáním tohoto webu udělujete souhlas s využitím cookies.
Ok