Štafetový pohár - Reportážní fotografie

Štafetový pohár

V úterý 16. 4. 2024 se vybraní žáci naší školy zúčastnili okresního kola závodu štafet nazvaného Štafetový pohár škol. Tento závod se konal na atletickém stadionu Na Střelnici v Jablonci nad Nisou. Přesto, že jsme museli brzy vstávat, sešlo se všech 16 žáčků od první do páté třídy: Tomáš Kroupa, Martin Řehořek, Jožan Brichta, Tonička Khýnová, Ondra Jeník, Maryna Dosiuk, Varvara Kocherhan, Tína Machová, Ema Brichtová, Alice Pilařová, Šimon Pelc, Štěpán Prouza, Lea Bosnić, Vojta Singh, Pepa Hamáček, Markéta Bergmannová. Počasí nám příliš nepřálo, bylo chladno a dokonce chvílemi sněžilo. Všechny naše štafety bojovaly ze všech sil a obsadily 9. místo. Zúčastněné děti moc chválíme za bojovnost, vzájemnou podporu a fandění si navzájem!

Za pedagogický doprovod E. Brichtová Truksová a P. Šebelková.